Uzdrowienie Oczyszczenie Nerek

Jest to ćwiczenie medytacyjne wspierające uzdrowienie i oczyszczenie nerek. Medytacja dla każdego, kto odczuwa dyskomfort, stan chorobowy w tej części ciała, bądź chciałby profilaktycznie wzmocnić swoje nerki, i usprawnić przepływ energii tych narządów, a przez co przyczynić się do ogólnej poprawy zdrowia i witalności całego swojego ciała.

W tym prowadzeniu medytacyjnym świadomość słuchającego zostanie przeniesiona do przestrzeni jego nerek, i doświadczy uzdrawiającego, energetycznego procesu ich oczyszczenia, do którego dodane są wspierające cały proces afirmacje. Można je stosować, regularnie, np wieczorem przed snem, kiedy tylko pojawi się uczucie, że potrzebuje tego nasze ciało.

Ukierunkowana świadomość człowieka, połączona z energetyczną przestrzenią jego serca, może dzięki medytacji wyciszyć i uzdrowić każdą chorobę w ciele człowieka, uwalniając również ich emocjonalne, energetyczne przyczyny, czego sam doświadczyłem na własnym ciele, oraz obserwowałem u wielu osób. Jest to naturalna zdolność naszych ciał, do której każdy człowiek ma swobodny dostęp. Wystarczy odrobina praktyki, by pozwolić swojemu ciału, przypomnieć sobie o jego naturalnych zdolnościach samoregenracji i poprzez praktykę rozwijać je. Nie jestem jednak zwolennikiem odwracania się od medycyny akademickiej, a raczej współdziałania i łączenia technik alternatywnych, naturalnych razem z wiedzą i doświadczeniem lekarzy, dlatego, moje nagrania, będące narzędziami wspierającymi proces uzdrawiania, nie powinny być traktowane, jako zastępstwo konsultacji z lekarzem.

 

Uzdrowienie Nerek

(kliknij w obrazek, by przejść do nagrania)

Wróć

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *