Uzdrowienie Bliskiej Osoby

To medytacja dzięki której możemy pomóc naszym bliskim w ich dolegliwościach, chorobach, bądź w trudnych momentach ich życia.
 
Ma ona tez na celu „nauczyć,” poprzez praktyczne doświadczenie pozytywnej i wspierającej postawy wobec bliskich nam chorych. Jako że uczucia które nosimy w sobie, nasze stany wewnętrzne oddziałują na świat wokół i ludzi z naszego otoczenia, w momencie gdy wybierzemy wspierające chorego myśli, uczucia miłości i pewności że jego ciało zostało uzdrowione, emanujemy wtedy wibracją uzdrowienia dla tej osoby, realnie wspierając i przyspieszając jej proces zdrowienia, zamiast rozsyłania wibracji zwątpienia, i „martwienia” się jej chorobą co dodatkowo, w pewnym stopniu, utrzymuje stan chorobowy i spowalnia proces zdrowienia.
 
Każdy z nas, nosi w sobie piękno swojego serca, każdy potrafi kochać, dla tego, każdy człowiek na ziemi, może dotykać promieniem swojej uzdrawiającej miłości swoich bliskich, wspierając ich w powrocie do zdrowia. Ta medytacja, może być wstępem, dla wszystkich, którzy interesują się nauką uzdrawiania energetycznego, Reiki, Bioenergoterapii itp, takim miłym, prostym początkiem, poprzez który każdy człowiek może wspierać swoich bliskich.
 
To piękne narzędzie do rodzinnej pracy medytacyjnej, w sytuacji, gdy ktoś z domowników zachoruje, reszta rodziny może wspólnie usiąść sobie w jednym miejscu i czasie, bądź po prostu wieczorem, tuż przed snem, każdy w swoim rytmie, wspierać chorą osobę, własnie dzięki tej medytacji, Tworząc w ten sposób, piękną przestrzeń uzdrowienia wokół niej i realnie przyspieszać powrót do zdrowia swoich bliskich. Gdyby każda rodzina w której ktoś zachoruje, zbierała się od czasu do czasu, we wspólnej medytacji uzdrowienia dla chorego, to skutki tych medytacji zadziwiły by świat 🙂
 
Wskazówki na które warto zwrócić uwagę, dla osób chcących przeprowadzić to ćwiczenie, bez odsłuchiwania nagrania:
 
* ważnym jest, żeby przed medytacją, poprosić o oczyszczenie nas samych i naszej przestrzeni, pięknym strumieniem energii miłości.
* poprosić o wsparcie, ochronę i opiekę przewodników duchowych, anioły, boskie przewodnictwo, źródło
* wyrazić intencję, aby wszystko co się wydarzy, było zgodne z najwyższym dobrem dla nas, dla chorego i całego wszechświata, żeby było czysta miłością i pięknem
* pozwolić płynąć procesowi, tak jak poczujecie, utrzymując w sobie uczucia miłości, harmonii i zdrowia
* podziękować przewodnikom i choremu, kończąc w ten sposób medytację i świadomie powrócić do swojego ciała fizycznego.
 
Medytacja Uzdrowienia i wsparcia bliskiej osoby strona 2

(kliknij w obrazek, by przejść do nagrania)

Wróć

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *