Uzdrowienie Jajników

Ćwiczenie medytacyjne wspierające uzdrowienie i wzmocnienie jajników. Medytacja dla każdej kobiety odczuwającej dyskomfort, stan chorobowy w tej części ciała, bądź chciałaby profilaktycznie wzmocnić swoje jajniki i usprawnić przepływ energii w tym miejscu swojego ciała, a przez co przyczynić się do ogólnej poprawy zdrowia i witalności całego organizmu.

W tym prowadzeniu medytacyjnym świadomość słuchającej zostanie przeniesiona do przestrzeni jej jajników i doświadczy uzdrawiającego, energetycznego procesu ich oczyszczenia i wzmocnienia. Do ćwiczenia dodane są również wspierające cały proces afirmacje. Można stosować tą medytację, regularnie, np wieczorem przed snem, kiedy tylko pojawi się uczucie, że potrzebuje tego nasze ciało.

Ukierunkowana świadomość człowieka, połączona z energetyczną przestrzenią jego serca, może dzięki medytacji wyciszyć i uzdrowić każdą chorobę w ciele człowieka, uwalniając również ich emocjonalne, energetyczne przyczyny, czego sam doświadczyłem na własnym ciele, oraz obserwowałem u wielu osób. Jest to naturalna zdolność naszych ciał, do której każdy człowiek ma swobodny dostęp. Wystarczy odrobina praktyki, by pozwolić swojemu ciału, przypomnieć sobie o jego naturalnych zdolnościach samoregenracji i poprzez praktykę rozwijać je. Nie jestem jednak zwolennikiem odwracania się od medycyny akademickiej, a raczej współdziałania i łączenia technik alternatywnych, naturalnych razem z wiedzą i doświadczeniem lekarzy, dlatego, moje nagrania, będące narzędziami wspierającymi proces uzdrawiania, nie powinny być traktowane, jako zastępstwo konsultacji z lekarzem.

Uzdrowienie Jajników

(kliknij w obrazek, by przejść do nagrania)

Wróć

2 komentarze

 1. Marzec 17, 2017
  Reply

  Ta medytacja pomogła mi w pęknietym jajniku i uchroniła mnie od operacji! Gorąco polecam! Dzięki Wielkie!!!

 2. Monika
  Grudzień 28, 2017
  Reply

  Bardzo dobra medytacja.
  Czekam na medytacje na oczyszczanie macicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *