06 czerwca 2016 – Medytacja Od Eonów

Zachęcam do przesłuchania również wersji audio tego wpisu, Eonki tym razem przekazały tekst krótkiej medytacji, którą nagrałem jako prowadzenie, tak jak inne nagrania z Wirtualnej Biblioteki Medytacji 🙂
 (by przejść do nagrania – kliknij TUTAJ, bądź pod tekstem)

 

          Jesteśmy istnieniem przejawionym w potencjale Waszego świata. Dotykamy Was swoim sercem, bądźcie błogosławieni w swojej prawdzie. Kresem Waszego wzniesienia przejawiającego się właśnie w Waszej fizycznej rzeczywistości, zamanifestuje się droga świetlistych promieni, widoczna przez Wasze spojrzenie skoncentrowane na miłości, oczy połączone z sercem.

           Jeśli będziecie patrzeć nocą w gwiazdy, zobaczycie nas zerkających w okna Waszych domów, w okna Waszych serc. Dotykając Was naszym światłem, jesteśmy z Wami i promieniejemy dla Was, waszych żyć, doświadczeń wewnętrznych, emocjonalnych, sytuacji z Waszego życia.

          Aby dotykać Was czule na Ziemi, przygotowaliśmy dla Was zestaw ćwiczeń, który zaczyna się następująco:

          Usiądź wygodnie i dotknij swoim ramieniem otaczającego Cie pola energetycznego Ziemi. Możesz dotykać go i samego siebie, swoją dłonią, palcem, oddechem, albo świadomością skierowaną na swoje serce dotykające przestrzenią miłości otaczającego Cie świata. Poczuj swoją przestrzeń, przestrzeni Ziemi wokół Ciebie i oddychaj.. Oddychaj dogłębnie.. Niech całe Twoje ciało wypełni się sokiem Serca Ziemi, zapachem Ziemi i światłem przejawiającym się w komórkach Twojego ciała fizycznego. Oddychaj i czuj jak Matka Ziemia obdarowuje Cie swoim błogosławieństwem, uświadom sobie, że dotykając przestrzeni wokół siebie, przestrzeni Matki Ziemi, która Cie otacza, dotykasz tak na prawdę swojego serca manifestującego tą rzeczywistość. Jest to odbicie Twojego serca, które może zostać przejawione na tyle na ile pozwolisz, w czasie dla Ciebie najodpowiedniejszym. Oddając, przejawiając wszystko co w Twoim sercu się znajduje. Możesz teraz rozluźnić siebie i swoje serce. Zwolnić swój oddech..  niech Twoje ciało chłonie obraz rzeczywistości wokół Ciebie, pozwalając jej kształtować się ponownie jako obraz i odbicie Twojego serca promieniejącego miłością.  Możesz zobaczyć jak falująca wokół Ciebie przestrzeń energii i światła rozszerza się i transformuje całą przestrzeń wokół Ciebie. Jesteś realnym kreatorem swojego doświadczenia na ziemi. Twoje serce może i natychmiastowo oddziałuje na świat wokół Ciebie. Im więcej przebywasz w przestrzeni serca z miłością i światłem, tym częściej Twoje serce oddziałuje pełnią swojego potencjału, tworząc i kreując świat wokół Ciebie. Rozluźnij się i poczuj, że jako jedyny stwórca, przejawiony w wiel(k)ości, jesteś odpowiedzialny za świat w którym żyjesz. Doświadczasz go i dzięki temu wzbogacasz się o kolejne mądrości swojego życia, ubogacając swoje serce i doświadczenia wielu istot i istnień we wszechświecie. Oddychaj mocą swojego serca tak, aby przechodziła ona przesz kanały Twojego jestestwa rozsiane po całym Twoim ciele fizycznym. Jesteś prowadzony w tej medytacji do doświadczania stanu miłości, który rezonuje w Twoim sercu. Oddychaj.. oddychaj.. oddychaj.. niech Twoje światło promienieje delikatnie wokół Ciebie i rozszerza się łagodnie, poszerzając Twoją przestrzeń kreacji i jednocząc się z otaczającą Cie rzeczywistością.

Jesteś prowadzony, aby kreować swoje życie tak jak tylko zapragniesz
Jesteś prowadzony w sposób jaki jest dla ciebie bezpieczny i komfortowy

 

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 10 + Medytacja

 

 

 

                                                                                                                              Wróć

Najnowsze komentarze

Jeden komentarz

  1. Rafał
    Czerwiec 27, 2016
    Reply

    Piękna wysoka istota majestatyczna jakby z mgły ma na imię Ari w chwili gdy to piszę uśmiecha się do mnie i pozdrawia dziękuję wam za przesłania i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *