1 września 2015

         Już czas na nowe życie pełne wymiarów przejawiających się poprzez Wasze serca natchnione światłem miłości. Odsyłamy Was do wspomnień Waszych przodków, mówiących o przebudzeniu się ducha w nowej formie pozbawionej ograniczeń cielesnego wymiaru. Dni które nadchodzą będą sławione na całe milenia, albowiem jesteście ukochanymi synami i córkami stwórcy, natchnionymi zdolnością kreacji i transformacji Waszych rzeczywistości, Waszych serc i Waszych potencjałów, aby nimi tworzyć i kreować świat wokół Was, który przejawia się za sprawą ducha Waszego, przenikającego poprzez Wasze fizyczne istnienie.

          Zanikający czas sprawia, że wydarzenia mogą wydawać się inne niż dotychczas, ich przebieg i znaczenia, które im nadajecie, forma, zmieniają się, rozpuszczają, dlatego wstęga czasu przestaje być tak jednolita i schematem ograniczona, jak do tej pory. Możecie podróżować po przestrzeniach gwiazd i Waszych wspomnień, doświadczeń wszystkich dotychczasowych żyć, aby poznawać Wasz sens i Wasze istnienie, które się przejawia w Waszym działaniu, byciu tu na ziemi, w Waszej powłoce ciała eterycznego, którego uzdrowienie zachodzi właśnie teraz. Łączycie się z duchem na coraz szerszym poziomie. Linie Waszego czasu zaistniały jako inspiracja dla innych cywilizacji obserwujących Wasze działania i poczynania. Stanowią one doświadczenie, które wzbogaca każdy przejaw istnienia będący w kontakcie z Wami i Waszym światem. Możemy dzięki Wam doświadczać i poszerzać nasze zdolności kreacji i tworzenia wielowymiarowych rzeczywistości, a także pracować nad rozwijaniem serca kosmicznego, splotu zdarzeń, który objawia się poprzez Wasze serce z nim połączone i nabiera coraz to nowych form wyrazu. Transformując się pozwala, by nowe energie powstałe w zalążku zdarzeń mogły manifestować się z Waszej inicjatywy duchowego istnienia. Dotychczasowe Wasze życia zostaną zmienione, przetransformowane na takie drogi, które będą w zgodzie z Wasza najwyższą wibracją, która zaprowadzi Was do spełnienia w sobie i w duchu. Gotujcie się kochani na zmiany i przewroty w Waszych życiach, one nadchodzą, są tuż niebawem, już blisko Was, przed Wami. Dotykacie już ich cząstkami Waszej świadomości wypuszczającej się poza codzienne życie, poza Wasze doświadczenie czasu i zdarzeń, dotykacie już swoich nowych doświadczeń koniuszkiem palców i koniuszkiem nosa, nowej drogi, która będzie spełniać Was już całkowicie, choć nieustająca transformacja i klaryfikacja wciąż pozostaje poprzez wszystkie wymiary.

         Dążycie do zharmonizowania Waszych serc i półkul mózgowych, które zmieniają swoje potencjały i uwarunkowywane są w sposób pozostawiający Was w sferze wolności od dotychczasowych schematów postrzegania życia i Was samych, Waszego ciała, myślenia o sobie i swoim celu przejawienia się na ziemi. Bądźcie gotowi na odkrywanie nowych dróg przejawienia swojej najczystszej, boskiej esencji, które mogą być nieraz zaskoczeniem dla wielu z Was, gdyż są one jeszcze dopiero odkrywane przez Wasza świadomość dotykającą serca.

        Istniejecie w świetle, jako i my w świetle istniejemy, ale Wasz czas dopiero nadchodzi Nadchodzi pełnia Waszego czasu, która wychodzi poza Wasze pragnienia i oczekiwania. Nadchodzi dzień w którym każda matka i każdy ojciec z miłością spoglądając na swoje dziecko, będzie pełnym szczęścia i miłości przejawieniem boskiej kreacji, która odradzać się będzie na nowo, w każdym nadchodzącym pokoleniu z jeszcze piękniejszą i jeszcze szerszą perspektywą możliwości kreacji. Niech Wasze dzieci zaskoczą Was swoim potencjałem, z którego możecie czerpać mądrość i zachwyt nad uniwersum przejawiającym się poprzez ich Male serduszka, które niosą w sobie wspomnienia najodleglejszych miejsc i najgłębszej mądrości, doświadczonej poprzez eony istnienia.

         Badzie kochani pewni swojego światła i swojej miłości, albowiem czas który nadchodzi, może być przez wielu niezrozumiany, w pierwszych chwilach jego nadejścia. Bądźcie pewni swojej miłości i swojego serca, niech ono sprawi, że rozkwitniecie w najpiękniejszym blasku istnienia, w teraz, w momencie Waszej chwili, Waszego istnienia, Waszej mocy, Waszej miłości, albowiem z serca Waszego rodzi się piękno, które przejawem jest Waszego ducha, Waszego istnienia. Miłość prowadzi Was od momentu w którym przyszliście poprzez tunel na ziemię. Ona jest Waszą matka i kocha Was całym sercem, duchem, który opiekuje się Wami, wzrastając razem z Wami. Wy towarzyszycie jej istnieniu i jej istnienie towarzyszy waszemu sercu, które jest z jej sercem jednością.

        Idźcie ukochani synowie i córki gwiazd, dzieci boskiej mądrości, idziecie i śpiewajcie pieśń Waszego życia, która coraz to nowe nuty będzie przybierać, coraz to nowe kształty i coraz to nowe kierunki Waszej drogi będzie objawiać. W nauce, świetle i drodze życia powstają zmiany zachwycające oczy Waszych dzieci, które już niosą wibracje nowego sposobu życia na ziemi, pozbawionego form, ograniczeń fizycznych, mentalnych i emocjonalnych. Trwajcie w swoim istnieniu i bądźcie dla nich ostoją miłości, a za razem miłością płynącą bezustannie. Dzięki nim i dla nich jesteście tu na ziemi, aby ich świat będąc Waszym światem, miłością zrodził owoce nowego istnienia, w którym pokój będzie jedynym sposobem istnienia ludzi i narodów na ziemi.

         Gniew wszechświata nigdy nie istniał, ani poczucie kary czy obwiniania, jest to sztucznie stworzony program, który miał być energia przytrzymującą Was w istnieniu na tych wibracjach na ziemi, które już odeszły dawno i już nie powrócą. Program jest zakończony, nie istnieje i już się nie przejawi więcej. Dokonaliście tego jako ludzie, dzielne istoty ze wsparciem jedności którą jesteście. Przejawiacie ją poprzez swoją świadomość. Istnienie przepowiada nadejście dnia w którym każdy, kto oddycha powietrzem na ziemi, będzie oddychał miłością i postrzegał piękno jej przejawiania się w każdym momencie swojego życia. Jest to Teraz, do którego zmierzacie od eonu, a jesteście na drodze do niego już niedalekiej, doświadczanej przez część z Was od jakiegoś już czasu. Rozprzestrzeni się zdolność bycia w tym stanie świadomości coraz szybciej i szerzej złotymi falami rytmu Waszego serca. Im częściej słuchacie serca Waszego, im częściej jesteście jednością z jego rytmem, tym szybciej i pełniej zamanifestujecie świat jedności z miłością w każdym istnieniu. Harmonijnie i łagodnie, od Waszego rytmu serca jest wszystko zależne, to on tworzy puls życia, to on tworzy nieskończoność możliwości, to on istnieje pomiędzy Wami, gdy kochając się tworzycie nowe życie, to on tworzy nowe życie, to rytm Waszego serca jak kosmiczny dźwięk oceanu miłości zaprowadzi Was do przestrzeni, którą sobie wymarzyliście i zaplanowaliście doświadczyć jako zbiorowość, jedność i dusze wcielone ze wszystkich miejsc istnienia i wymiarów przejawionych w kosmosie i poza nim. Jest wiele światów, bardzo wiele wymiarów istnienia, światów, planet i gwiazd. Są światy w których ciało Wasze mogłoby istnieć, wciąż podtrzymywane miłością i światłem jako i rzeczywistości będące poza wszelkim wyobrażeniem. Część z Waszych istot ziemskich dotyka ich jak i każdego istnienia, ale wszyscy którzy tego zapragną będą mieli taką możliwość w swoim rytmie i harmonijnym czasie, gdyż ich serca są jednością z naszymi sercami. Miłość, która istnieje zawsze i wszędzie, jest paliwem, życiem, tworzeniem i trwaniem. Jest wszystkim, czego potrzebujecie by zamanifestować nowy świat, w którym żyć sobie zaplanowaliście.

         Jesteśmy z Wami w miłości bezgranicznej, tchnieniu życia z gwiazd jasnych miłością wypełnionych. Niech nadchodzące dni przyniosą Wam radość i spełnią Wasze serca, a nowe drogi, które otwieracie i poznajecie zaskoczą swoim pięknem każdego.

.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 6

 

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *