13 października 2015

W głębi ducha istnieje nowe połączenie ze światem dawnych doświadczeń ludzi,
żyjących we wszystkich wymiarach kosmosu.    

          Istniejecie wciąż i nieprzerwanie w swojej prawdzie, w istnieniu przejawiającym się w Waszych sercach, uczuciach i myślach światłem napełnionych. Istnieliście już od wieków. Czas przed Wami, za Wami jak i obecny Wam teraz, jest piękny i doskonały, albowiem jesteście światłem, które rodzi się na nowo. Gdy mówicie z serca i z miłością, z Waszych ust wypływa słońce. Jesteście świetlistymi drogowskazami dla Waszych braci i sióstr. Płyńcie Kochani na fali Waszego serca. Ona rośnie, pozwólcie jej rosnąć, czujcie ją w pełni, w każdym geście i słowie, które wypowiadacie. Niech myśli Wasze z sercem się złączą, albowiem tworząc wizje dotykacie nowego czasu swoimi sercami.  

              Z miłości zrodzone jest wszystko co istnieje i istniało kiedykolwiek. Miłość tworzy, jest ona światłem istnienia przejawiającego się przez Was na ziemi. Istniejecie i my istniejemy w jej promieniach dotykających tej rzeczywistości. Istnienie przejawia się przez Wasze działanie oparte na sercu i z niego wypływające. W nowym świecie doświadczycie istnienia przejawionego w pełni w świecie fizycznym. Istnieją światy w których miłość dotyka swojego rdzenia dzięki Wam, przez Was wyraża się i pozwala dostrzec się samemu sobie. Przez miłość istnienie tworzy światło, rzeczywistości wszystkich wymiarów. Istnienie kreuje przez Was, Wasze myśli i uczucia. Istnienie jest miłością. Kiedy jesteście w sercu i w miłości, jesteście zjednoczeni z istnieniem w świecie fizycznym. Dotykajcie go w pełni i mocą swojego serca.  

            Z gwiazd płynie światło odradzające Was na nowo. Ze słońca spływają nowe promienie istnienia przejawiającego się przez miłość. Dla Was, to co się wydarzy, to coś nowego, ale znane jest wszechświatowi od eonów. Nowe narodziny światła, nowe transformacje rzeczywistości ziemskiej, nowe życie, które rodzi się z Waszego serca, dotknie Was wszystkich imieniem miłości i zachwytu, radości o wielkiej mocy. Wasze ciała dostrajają się do kolejnego promienia, kolejnego poziomu postrzegania świata ducha.

              Przewodnictwo duchowe –  jego istnienie jest prawdziwe. Jesteśmy z Wami i dla Was, po Waszej stronie życia. Po stronie ducha i w materii fizycznej, jesteśmy i prowadzimy Was. W każdej chwili, każdym Waszym momencie, pojawiając się pod postacią znaków, dźwięków i melodii Waszego oddechu natchnionego życiem.  

                W miłości jest uzdrowienie, w miłości jest życie. Pełne i harmonijne uzdrowienie jest w miłości. Jeśli kochasz, Twoje serce się otwiera. Pole energetyczne otwiera się i promienieje na całość Twojego istnienia. Pobierane są wtedy informacje z gwiazd dla Ciebie. Nowe energie wpływają w ciało aktywizując pełnię Twojego potencjału. Gdy czujesz miłość, gdy ona przepływa przez Ciebie, dotykasz gwiazd, a Twoje ciało odradza się w każdym z twoich oddechów. Możesz to obserwować codziennie patrząc na swoje ciało i kochając każde z jego miejsc. Każde z jego miejsc, które potrzebuje miłości i pokazuje Ci to stanem choroby i osłabienia, będącymi sygnałami dla Ciebie o potrzebie miłości, poznania i akceptacji tej cząstki Twojego istnienia ziemskiego. Istnienia Twoich braci, sióstr, rodziny, znajomych i nieznajomych Ci osób, które istnieją równolegle z Tobą na tej płaszczyźnie.  

Pytaj.. niech serce pyta.   

         Jesteś światłem istnienia przejawionego poprzez wszystkie możliwe sposoby kreacji, zrodzonego z miłości przedwiecznej. Dusza rodzi się w sercu istnienia, istnienie jest światłem, światło jest miłością, miłość jest życiem. Ty jesteś życiem. Dotknij światła poprzez serce, a zrozumiesz czym jest światło. Dotknij miłości poprzez serce, a staniesz się światłem przejawionym w pełni tej rzeczywistości.

       Potencjały rosną.

              Znajdź sposób na dotyk sercem, przez usta wypowiadanymi słowami. Znajdź sposób, aby mówić otwarcie o miłości do ludzi, do świata wokół Ciebie. We wszystkie strony niech płyną Twoje słowa, abyś mógł nimi świecić i dzielić się pięknie na tym poziomie ziemskim. Jesteś (Jesteście) do tego wybrany (wybrani) jako i my wybraliśmy Ciebie (Was). Bez Twojej (Waszej) zgody nic się nie wydarzy. Proście nas o wsparcie, proście nas o pomoc, a jesteśmy w Was i przy Was. Niech świat słyszy Wasz głos. Kochany, to dla Ciebie i wszystkich czytających. Każdy niech dotknie swojego głosu, którym mówi do wszystkich wokół siebie. Niech dotknie go sercem i miłością. Przez miłość słowem wypowiedzianą tworzycie nowy dzień, w którym zakwitnie serce każdej najmniejszej cząstki życia, w Waszym planie przejawionym. Istniejesz. Istniejecie we wszystkich wymiarach połączeni ze źródłem. Odłączenia nigdy nie było, to tylko iluzja oddzielenia.

Poznaj światło poprzez swoje serce.
Dotyk miłości istnieje, światło istnieje, wszystko istnieje w miłości.

.
.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 8

 

Wróć

Najnowsze komentarze

Jeden komentarz

  1. littlestar
    Październik 13, 2015
    Reply

    Piekna stronka… piekne przekazy… Dziekuje z miłością <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *