13 Stycznia 2014

Światło jest natchnieniem ducha
prowadzącym do oświecenia miłością wszystkich ludzi na ziemi.

            Wspierajcie się kochani w codziennych sytuacjach i wydarzeniach, które Was dotykają. Jesteśmy tu z Wami i dla Was. Jesteśmy tu po to aby wspierać i prowadzić Was przez czas ponownego wzrostu do narodzin wieczności, złotego okresu Waszej planety Ziemi. Gaja puchnie i rośnie w świetle waszej miłości. Ona oddycha i żyje jak każdy inny organizm żyjący między Wami. To istnienie jest ogromnie ważne, dla wielu istnień gwiezdnych rozsianych w galaktykach.

         Dotychczasowe starania są bardzo ważne. Potrzebne jest natężenie dotychczasowego przepływu informacji pomiędzy ludźmi rozsianymi po wszystkich częściach globu, aby wszyscy się zjednoczyli w formę gwiezdną, poszerzoną o mądrość narodów nieba. Jesteśmy z nieba i do nieba powrócicie, niebo powróci Do Was. To natchnienie przychodzi przez serce i z serca jesteście zrodzeni, serca Waszych kreatorów i stwórców, które na nowo chce obdarzyć Was doskonałością, którą macie w sobie. Przypomnieć Wam o istnieniu w Was światła, które niebieskim promieniem będzie zmieniało istniejącą rzeczywistość, poszerzając przepływ informacji pomiędzy wymiarami, istnieniami, galaktykami.

      Nadchodzi moment poszerzenia komunikacji. Dostrajają się do Was nowe moduły informacyjne, zamieszczane są w Waszych ciałach energetycznych. Rozpuszczane stare schematy powodują ból fizyczny i emocjonalny,  ale to minie gdy przejawi się pełnia wszystkiego co nastąpi, a nastąpi wkrótce po przebudzeniu słońca do nowego wymiaru wirów światła, które będą transmitowane poprzez nowe dodatnie przestrzenie świetlne, portale światła, portale rzeczywistości przepływu informacji. Kontynuacja wzniesienia wymaga przyspieszenia, odwrócenia.

             Światło mówi przez te ręce eonami barw i kolorów. Dotychczasowe rozumienie światła jest nie wystarczające. Należy poszerzyć postrzeganie jego jako formy ponad wymiarowej, gwiezdnej i natychmiastowo zacząć pracę nad poszerzaniem wiru energii  rozpinającego się ponad Wami w świecie planet i gwiazd.

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *