14 Kwietnia 2015

          Jesteśmy opowieścią istnienia, wyrażającego się przez nas, nasze słowa i uczucia. Istniejemy w pulsie wszechświata,  jako nienarodzone idee stwarzające się w każdym z naszych tchnień. Istniejemy, jesteśmy, zawsze byliśmy i zawsze będziemy, po wieczność.Tak już jest.  

             Co zostało zapisane realizuje się przez nasze dłonie i serca, teraz, w tym momencie kształtujemy siebie i swoją rzeczywistość,  bohaterowie własnych historii i opowieści. Istniejemy, zawsze istnieliśmy i zawsze istnieć będziemy. Jesteśmy ludzkością, istnieniem przejawionym w tej rasie, w tej materii,  w tym kształcie wibracji, jesteśmy jednością, jesteśmy głosem naszych serc.  Wołamy jednym głosem i jednym tchnieniem, razem, w pełni zjednoczeni z prawdą o istnieniu, do samego serca wszechświata.    

Istniejemy.

Jesteśmy. Tu teraz i na zawsze.
Jesteśmy w domu, nigdy go nie opuściliśmy.
Jesteśmy istnieniem tańczącym wśród gwiazd.
Jesteśmy istnieniem wyrażonym w oddechu i ruchu,
uczuciem miłości pulsującej w sercach naszych, teraz i zawsze.
Jednym oddechem i jednym biciem serca.

             Dom powrócił. My powróciliśmy. Z iluzji podróży w oddzielenie. Światło jest naszym domem i z niego pochodzimy, Miłość jest wszystkim co istnieje, bez granic i form, przepływa jako ocean istnienia w oddechu i dotyku.  Zjednoczeni, falujemy na oceanie  stworzenia, będąc jedną z wielu fal, równie ważną, istotną i doskonałą jak każda inna, równie piękna jak my.    

Jesteśmy ludźmi. Jesteśmy jednością.
Jesteśmy miłością. Jesteśmy istnieniem.    

Teraz.    

         Niech świat rozbłyśnie miliardem istnień wcielonych w tą rzeczywistość, istnień przebudzonych i rozświetlonych pełnią swego blasku, istnień zachwyconych dotykiem gwiazd, zrodzonych do miłosnych wcieleń na ziemi.Teraz jest czas, by kroczyć dumnym swego serca i drogi miłosnym wiatrem owianej, w kreacji jako jedność przejawionej. Razem, z otwartymi sercami, do gwiazd i spełnienia ziemi.    

                Jesteśmy jedno, tak było od czasów najdawniejszych, choć zapomniane, na nowo się budzi w waszej pamięci. Jesteśmy jedno, jako istnienie w wielu formach i różnych wibracjach energii stworzenia. Jesteśmy jedno..
.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 3

 

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *