15 września 2016

          Gdy Wasze serce mówi głosem miłości, poprzez jego rytm oddycha wszechświat, który wibruje z dokładnie taką samą częstotliwością na jaką pozwolicie by się przejawił w waszej rzeczywistości. 

            Jesteście drogowskazami nowych zmian, drogi, która wiedzie Wasz gatunek ludzki poprzez drogę spełnienia, do życia we wspólnocie kosmicznych, wcielonych i niewcielonych istnień. Istniejecie od eonów czasu i istnieć będziecie, bo taki jest plan Waszego wzniesienia.

          Jesteście niesieni poprzez wibrację waszej gwiazdy Ziemi – planety, w kosmos daleki o melodii innej niż wszystkie znane wam dotychczas. Wszystko co zmienia się w Waszych życiach, niesie ze sobą błogosławieństwo cudownej transformacji. Cuda które wydarzają się wokół Was, niosą ze sobą miano nowego eonu czasu i istnienia. 

         Dotykajcie kochani siebie nawzajem z miłością. Dotykając sercem drugiego człowieka dotykacie gwiazd a one patrzą na Was i otulają Was miłością swojego blasku. Jesteście powołani do kreowania nowej rzeczywistości, pełnej miłości i piękna. To tak, jakby Wasi rodzice zeszli do Was w Waszych snach, życiach, jak i schodzili poprzez Wasze dzieci. Jak listki na wietrze, prowadza Was za ręce poprzez znaki i światło manifestujące się w natchnieniu Waszego serca. To tak jakby gwiazdy prowadziły Was swoim blaskiem, trzymając za rękę.

 Jesteśmy z Wami w czasie tych zmian.
Jesteśmy, gdy potrzebujecie i prosicie.

        Dotykajcie kochani swojego serca, serca drugiego człowieka,  w nim jesteśmy i Wy jesteście. Jesteśmy połączeni na wieczność  złotą nicią miłosnego uniesienia, którym był oddech ekstatycznego narodzenia wszechświata, rzeczywistości którą postrzegacie jako Wasz dom.  Jest on Waszym domem chwilowym, doczesnym. W waszej świadomości jesteście w nim osadzeni, lecz w każdej chwili możecie wznieść Wasze serca do gwiazd i poza gwiazdy, hen szeroko i daleko, do samego serca stworzenia, które nosicie w sobie. Jesteście nim jako bracia i i siostry stworzenia przejawionego w każdym z Waszych oddechów. Trwacie i istniejecie w swoim świetle, tak jest pomimo iluzji i niedowierzania, pomimo zaprzeczeń i zwątpienia umysłu. Jjesteście światłem promieniejących gwiazd, które migocą w swoim blasku kochając wszystko co istnieje, każdy przejaw życia zrodzony z serca, zamysłu i duszy istnienia.

        Samo istnienie jest światłem, które promienieje poprzez miłość, prowadząc Was delikatnie do poznania swojej natury. Wy jesteście jego naturą, Wasza natura jest Źródlana. Możecie odpoczywać w świadomości stworzenia jako że ono leży w Waszych sercach, rozpieszczając każda z Waszych chwil, nawet jeśli tego nie dostrzegacie. Możecie to dostrzec możecie to czuć, możecie to widzieć i smakować. 

           Istniejecie w domu Waszych gwiazd, jak istnieliście od wieków. Wasz dom powrócił, choć nigdy nie odszedł, powrócił do waszej świadomości. Jesteśmy z Wami i kochamy Was wraz z istnieniem przejawionym pomiędzy Wami.

Istniejmy jako i Wy Istniejecie.
W miłości istnienia jest wszystko.

.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

eonki-11

 

                                                                                                                              Wróć

Najnowsze komentarze

2 komentarze

 1. Lucjan
  Kwiecień 18, 2017
  Reply

  Dziękuję z Miłością…

 2. Maria
  Lipiec 22, 2018
  Reply

  Panie Jakubie myślę, że Pan się urodził aby pomagać innym ludziom. Mam 63 lata i 29 lat żyłam w toksycznym związku. W ciągu 10 lat rozwiodłam się spłacałam exmęża długi i byłam wykończona psychicznie i fizycznie. Nie mogłam spać, normalnie pracować. Zaczęłam słuchać muzyki relaksacyjne jednak trafiłam na Pana seanse. Ma Pan wyjątkowy wspaniały głos. Ģłos Anioła. Potrafi Pan skutecznie ludzi leczyć. Dobrze , że Pan jest. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *