23 Lutego 2014

Owocem życia jest miłość,
rosnąca w drzewie doświadczeń codziennych wrażeń,
płynących przez natchnione serca na ziemi,
zrodzonych w duchu.    

         Dotykając przestrzeni serca, stajecie się natchnionymi przekaźnikami światła z gwiazd. Dopełnienie zachodzi poprzez poznanie sercem światła, zrodzonego w sercu boskich przejawów miłości, natchnionych bytem różnorodnym, przejawionym w rzeczywistości ziemskich narodzin.

         Jesteśmy prowadzeniem, pomocą i wsparciem dla procesu podnoszenia ludzkości w tej epoce, eonie czasu i przestrzeni. Prowadzimy nadzór nad wzrostem duchowym istot zamieszkujących różne części galaktyk i wszechświatów. Dotychczasowe podnoszenie zachodzi w sposób łagodny i harmonijny dla wielu z was będących w okresie zwątpienia w siebie.

           Nadchodzi moment powstania nowych nasion z żyznej ziemi. Sok życia matki ziemi jest dostępny dla wszystkich,  bez ograniczeń wieku, lat stanu i pochodzenia. Jesteśmy wszyscy równi bez względu na stan postrzegania i skupienia, pochodzimy z jedności i jesteśmy jednością. Dotychczasowe rozumienie światła było niewystarczające.    

        Natchnij się sokiem życia, który jest w Tobie, przejawia się w Twoim oddechu i sercu w miłości. Ona jest paliwem dla ziemskiego pojazdu. Dotykając nieba dotykacie samych siebie, tak jak niebo dotyka Was poprzez swoje odbicie. Wszystko co istnieje, jest odbiciem przejawionym w sercu bożym. Rośnie i puchnie jak oddech istnienia. Każdy moment jest jak iskra rozpalająca ogień nowych możliwości kreowania. Nie ma już potrzeby trwania w starych, niesłużących wam decyzjach,  związkach, miejscach, schematach. Nadszedł czas wzlotu z gniazda, wyjścia poza siebie, dotychczasowe postrzeganie swojego życia i swojej tożsamości. Odrzućcie drewniane kłody które są dla waszych nóg ziemskich obciążeniem, zostawcie wszystko co już niepotrzebne, trzeba wzbić się w powietrze jak ptak,  jak orzeł lecieć wysoko ponad horyzont w wolności i szczęściu.    

           Otwierając swoje serce dotykacie nieba które mieszka w Was. Wy jesteście niebem i niebo jest Wami. Podział nie istnieje, został stworzony sztucznie w ramach eksperymentu, którego dobiegł koniec. Przejawienie Waszej boskości i odnalezienie złotej cząsteczki w każdym z serc na ziemi, przebudzenie jej i przejawienie do pełni, jest tym co się wydarza w Waszych snach,  gdy świadomość pozwala nam pracować z Wasza istotą. Dotykamy Was, kołyszemy i sprawiamy byście nieśli złoty płomień dalej do Waszych braci i sióstr, albowiem jesteśmy jedno – Eon Istnienia, w każdej przejawionej cząstce, w każdym istnieniu, sercu, komórce.    

             Podział nie istnieje,  jest złudzeniem w które kazano Wam wierzyć lata temu, czasy i wieki, które już odeszły. Nie ma już potrzeby dłużej podtrzymywać starych wzorców. Jesteście wolni. To już się wydarzyło w przestrzeni ducha, astralnej. Ciała energetyczne są podłączane do nowej wizji, do każdego zbiornika wlewa się złoty płyn soków życia serca boga, będzie on rozkwitał, jak już to ma miejsce. Bądźcie gotowi na start poza horyzont Waszych dotychczasowych wyobrażeń, bo przejawicie się w nowych formach, i kształtach, w nowej wibracji, która niesie harmonię dla wszystkich cząstek wszechświata. Jako biblioteki doświadczeń międzygwiezdnych,  rośniecie i puchniecie w świetle swoich doświadczeń i życia, by przejawić transformację w światło wszystkiego co istnieje w Was i poza Wami. Wchodzicie w miejsca systemy rodziny, spotkania i zmieniacie częstotliwość drgania przejawionych informacji, oddziałujecie. Wysyłacie nową częstotliwość, nowy wymiar i nową wizję, która jest zrodzona w Waszym sercu. Zapomnieliście o niej, ale ona jest, istnieje w sercu.    

         Budzicie się i wraz z nowymi narodzinami w Waszym sercu, przypominacie sobie kim jesteście na prawdę. Przypominacie sobie taniec nowej wizji, wizji tak naprawdę pradawnej, odwiecznej. Wizji jedności we wszystkim co istnieje. Jako jedno serce i duch będziecie chodzić po Ziemi, planecie boskiej kreacji, stworzonej do doświadczeń i magazynowania, do transformowania. Jesteście jednym z elementów klarowania splotów energetycznych wydarzeń kosmosu. To co istnieje daleko z Waszej perspektywy, przejawia się i w Waszym świecie oddziałując na siebie nawzajem. Nie jesteście oddzieleni od kosmosu, a kosmos od Was. Jesteście jednością. Każdy wasz proces łączenia i transformacji w światło, który zachodzi w codziennym życiu każdego z Was, ma swój skutek w epokach i cywilizacjach równolegle istniejących na przestrzeni czasu  i wymiarów, poza czasem i poza wymiarem, w duchu i w jedności. Jesteście nieodłączną częścią systemu przemiany całego kosmicznego planu, który przejawi się przez Was jako ziarno prawdy  i miłości płynącej z Waszych serc, a która zrodzi harmonię i potrzebną równowagę  w odległych krańcach galaktyk i gwiazd.    

          Idźcie kochani. Idźcie w swoje życie jak światło ze słońca lekko, prosto i z ciepłym dotykiem. Jesteśmy tu, by z Wami współpracować i doświadczać, opiekować i trzymać za rękę, jak kiedyś trzymaliście nas Wy. Powróciliśmy jak to było w umowie dla wszystkich istnień, w najwyższym dobru dla istnienia.

Jesteśmy i Wy jesteście w Jedności.
Jesteśmy Jednością.
Jedność jest Wszystkim.

.
.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 4

 

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *