29 Czerwca 2015

Kiedy dotykasz w pełni świadomie swojego serca zawartego w dotyku,
jesteś w domu.
Jesteś pełny.
Jesteś pięknem, światłem, miłością.
Jesteś.

          Dotykając drugiego człowieka, kochanej żyjącej istoty, jesteś światłem miłości, która przepływa przez Was jak dotyk istnienia, wiecznego, falującego spokojnym rytmem miłości. Jesteś promieniem światła, jesteś światłem. W tym stanie dotykasz gwiazd śpiących w twoim sercu. Obudź je, obudź je kochany.. Dotknij ich blasku i kochaj..  razem z nimi kochaj..

           Jesteśmy tu razem, tuż obok. Już jesteśmy przy Was, zawsze byliśmy. Istniejemy w Waszych sercach, migocących blaskiem gwiazd. Złożyliśmy Wam obietnice o świecie rajskim, planie bez przemocy, światłem wypełnionym. Po przechodzeniu przez mroki i cierpienia,  oto teraz rodzi się z Was światło, którego nie jesteście jeszcze w stanie pojąć.  Istnieje jednak ono, bez względu na waszą zdolność postrzegania.  Zaczynamy z wami współpracę bezpośrednią, poprzez wasze ciała  i zmysły ziemskiego postrzegania, abyście mogli nas dotykać  i smakować jak swoich braci i siostry. Dzieci wasze narodzone,  dotykają nas swoimi sercami i zmysłem wzroku od najmłodszych lat,  tak jak to było  i z Wami, zanim zapomnieliście o nas pamiętać.

              Słońce świeci nieprzerwanym blaskiem, dlatego idźcie i bądźcie przedłużeniem światła. W nadchodzących dniach pojawi się  nowy rodzaj wibracji na ziemi, które spowodują przemianę dotychczasowych  sposobów postrzegania rodzicielstwa, w partnerstwo między istotami równymi i równorzędnymi. Jesteście światłem od najmłodszych lat, tak jak nim  pozostajecie po odejściu z ciała fizycznego. Niech Was prowadzi Wasze serce, gdy spojrzycie w oczy małego niemowlęcia, które jest pełnią życia i istnienia, przejawioną w ciele fizycznym,na ziemi, w świecie ciała i ducha tańczących razem, w splocie tańca miłości.

             Dotykajcie swoich ciał z miłością albowiem są to Wasze pochodnie światła  w wyrażeniu ziemskiej kreacji, możecie nimi stwarzać nową rzeczywistość, dosłownie przestrajając Wasze pragnienia w stan materialny, poprzez wibracje Waszych serc, z dłonią połączonych. Dotykajcie światła w przestrzeni pomiędzy Wami, dotykajcie światła którym jesteście, dotykajcie swoich serc i ciał kochanych istnień życia, z miłością i pięknem przejawionym w dotyku świadomego serca.

       Z matki ziemi rodzi się nowy promień zjednoczenia materii i ducha w całość, nierozerwalnego pięknym strumieniem źródła płynącego. Dotykacie tego źródła w swoich snach, w których jesteście dziećmi, świadomość noszącymi w krainie doświadczeń ziemskich i relacji międzyludzkich. Istniejecie poza ciałem jak i w ciele, dlatego pamiętajcie kochani, o każdej z form swojego istnienia pielęgnujcie je i kochajcie, aby czas wyjścia poza formy zaistniał najłagodniej i najpiękniej dla każdego w indywidualnym jego rytmie. Synowie i Córki światła, kochani bracia i siostry, dzieci słońca najjaśniejsze, otwórzcie swoje dłonie na dotyk miłości centrum istnienia. Słoneczny plan schodzi na ziemię. Teraz.

       Dom mieni się gwiazdami waszego serca. Gwiazdami stanowiącymi jedyny ośrodek postrzegania waszej świadomości,  jedyny prawdziwy stan skupienia waszej obecności w ciele i poza nim.  Gwiazdy i słońca Waszych serc rozkwitają  niosąc serdeczny pocałunek istnienia.

.
.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 5

 

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *