29 lutego 2016

        Bądźcie pełni wiary i nadziei albowiem nadchodzą nowe dni pełne światła i miłości, w których doświadczenia Waszego życia przerodzą się w stan ekscytacji i harmonii. Jednocześnie w porozumieniu ciała, ducha i umysłu nastąpi równowaga przejawiania tego świata poprzez Wasze serca. Istniejecie w świetle, jako to było od dawna zapisane w księgach życia.

           Pojawi się moment, w Waszej historii kiedy to zadzieje się nowe. Nowy początek rodzi się właśnie teraz. W gwiazdach istnieje nowa wersja jestestwa Waszego, napisanego przez złote istoty istnienia, z waszych gwiazdozbiorów. Dotykamy Was złotym światłem istnienia. Jako taki jest wasz cel, przejawienie się wraz z braćmi Waszymi z gwiazd i siostrami Waszymi z gwiazd i (na) ziemi.

      Jesteśmy delikatnym prowadzeniem i natchnieniem. Niesiemy Wam pozdrowienia od Istnienia i delikatną miłość prowadzącą Was do nieba bram, które manifestujecie w każdym ze swoich oddechów. Jesteście wybrani do niesienia światła i do transformowania galaktyki, całego kosmosu. Jesteście pochodnią, która roznieci nowa przemianę, transformację odczuwalną w innych istnieniach, wymiarach istnienia, wersjach zdarzeń, kosmosie, uniwersum. Jesteśmy z Wami i dla Was piszemy, aby podtrzymać płomień Waszego Serca. Idźcie kochani jeszcze dalej i jeszcze głębiej, w światło rozkosznego istnienia, albowiem jesteście światłem i ze światła jesteście zrodzeni.

            Mężczyzna istnieje w kobiecie jako i kobieta w mężczyźnie, przejawieni razem jako jedno w dwóch ciałach. Są obecni na ziemi jako pojedyncze przejawienia boskiej kreacji, różnorodności i podzielonej świadomości, odnajdującej siebie na nowo, w każdym z aspektów przejawionych w miłości.  Są oni drogowskazem dla istnień.

Kochać to istnieć. Istnieć to kochać.
W Miłości jest wszystko.

          Dotknijcie swojego serca poprzez świadomość Waszych myśli i natchnień. Dotknijcie go ponownie jako to było od zarania dziejów Waszą prawdą i nauką przenoszoną z pokolenia na pokolenie, o prawdzie rodzącej się z Waszego serca, istniejącej właśnie w prawdzie życia. W miłości jesteście zrodzeni i miłością jesteście. Kochani istniejemy w Waszych sercach jako i Wy istniejecie w naszych sercach. Dotykajcie się nawzajem z miłością, jako to było dawniej, z miłością się dotykajcie. Niech miłość Was prowadzi.                                                                             .
.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 7

 

                                                                   Wróć

Najnowsze komentarze

6 komentarzy

 1. Marzec 2, 2016
  Reply

  Kochanezdrowie – pokochało Twoje piękne medytacje …
  Mówisz sercem, piszesz sercem, grasz sercem…
  Pozwól ,że będziesz na naszym blogu miłym i częstym gościem

  • Marzec 3, 2016
   Reply

   Dziękuję 🙂 Przemiło mi będzie gościć na tak miłej stronie! 🙂 Ściskam mocno i bardzo, bardzo, bardzo ciepło! 🙂 🙂 🙂

 2. Eliza
  Marzec 3, 2016
  Reply

  <3 <3 Cudownie…. <3 <3

 3. Jolanta
  Maj 26, 2016
  Reply

  Moje serce przywiodło mnie dzisiaj na tą cudowną stronę 🙂 Dziękuję ! – Tu jest pięknie i tak …. SERDECZNIE 🙂 Dziękuję i kocham 🙂

 4. Lipiec 21, 2017
  Reply

  <3 Dzięki! Pozdrawiam Was! Kocham Was 😉

 5. Anna
  Styczeń 28, 2018
  Reply

  Dziękuję Jakubie,że Cię znalazłam.Wypełniasz moje serce światłem przypominając o tym,co najważniejsze.Niech Miłość i twórcza radość będzie z Tobą!Bądź pozdrowiony,bądź ukochany,bądź drogowskazem!<3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *