29 stycznia 2016

Jesteśmy istnieniem przejawionym w sercu kosmicznego świata,
który przejawia się  w blasku Waszego serca.

        Dotknij serca swoim oddechem. Spokojnie, bądź w sobie otulony światłem i oddychaj… Jesteśmy tu z Tobą, w tym pokoju dotykając Twojego serca i ramion, dotykając świata Twoimi słowami. Błogosławimy Tobie i wszystkim ludziom, są oni pobłogosławieni miłością istniejących gwiazd i kultur życia w nich trwających, w pamięci odwiecznej przestrzeni kosmosu. Dotknij swoim sercem światła, a ono przemówi w sercach ludzi uzdrowionych, napełnionych światłem i miłością.

            Natchnij miłością w każdy z Twoich oddechów a zobaczysz i poczujesz jak świeci blaskiem słońce Twojego życia i ufaj kochany, ufaj. Jesteśmy przy Tobie. Babcia Maria [moja nieżyjąca już na ziemi babcia]  istnieje w świecie postrzeganym jako równoległy ziemski, w wersji Ziemi przejawionej we wszechświecie współtworzącym Wasz potencjał, wspierającym go i podnoszącym z przestrzeni gwiazd do niebios bram, jako i Wy jesteście częścią planu i wspierani jesteście przez Waszych bliskich, którzy odeszli, w Waszym procesie wspólnego wzrostu na ziemi i w kosmosie. W świecie ducha na ziemi przejawionego, w ciałach Waszych fizycznych zachodzą kolejne zmiany, oczyszczenia. Jesteście teraz postawieni przed zadaniami, które wypływają z serca Waszego istnienia. Idźcie drogą, która zaprowadzi Was do spełnienia Waszej duszy poprzez radość, uśmiech i miłość wibrującą w Waszym komórkowym stanie istnienia, świecie ciała fizycznego, które tętni życiem i miłością. Jesteście światłem które rodzi się na nowo z waszego świata, istniejącego w zakamarkach rzeczywistości odradzającej się na nowo, w miłości szczęściu i harmonii. Jesteście.

          O pieniądze pytasz, a światło jest Twoim drogowskazem. Idź w jego stronę, a pieniądze same przyjdą bez agonii obumierania i dotykania świata którego dotykać nie chcesz. Jesteście przeznaczeni światłu i pamiętajcie o tym, od zawsze tak było. Odpuście, płyńcie z nurtem swojego istnienia, które świeci światłem we wszechświecie, niesione gwiazdami. 

           Pytaj kochany, pytaj o Polskę, która rośnie w słodycz i państwo światła, rosnące i szerokie, pięknym blaskiem w harmonii z innymi krainami rosnącymi w świetle rzeczywistości Waszej, w miłości harmonii i pięknie. Jesteście desygnowani do niesienia pochodni ducha rozświetlającej mroki istnienia Waszego świata, który odchodzi z przestrzeni transformacji, z cienia w radość i miłość. Staje się przejawieniem mądrości i miłości istnienia.

      Dla Waszego serca nie ma ograniczeń w kreowaniu Waszej rzeczywistości. Jesteście mistrzami kreacji  Życia i transformacji Waszego stanu wewnętrznego, poprzez który rezonujecie ze światem przejawiającym się na zewnątrz.

Jesteście światłem, które się zrodziło dla Ziemi w czasach wolności i miłości,
które powstają na nowo na ziemi.

.

.

.

.

Zachęcam również do kliknięcia w poniższe linki i zajrzenia na:

* Zakładkę BIBLIOTEKA MEDYTACJI – w której znajdziecie wszystkie moje nagrania 🙂
* Kanał Youtube, na którym będą się teraz regularnie pojawiać dziesiątki ciekawych prowadzeń medytacyjnych :
* Playliste ze wszystkimi moimi nowymi medytacjami
* Playliste z muzyką relaksacyjną do medytacji
* Playlistę z nagraniami medytacji Plejadian
* Facebooka

foto: Wikilimages

Wróć

Najnowsze komentarze

Jeden komentarz

  1. Eliza
    Luty 10, 2016
    Reply

    Cisze sie, ze Jestescie! I Jestem Wdzieczna <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *