3 Lutego 2014

             Kolebką nowego świata ziemskiego, natchnionego światłem ducha rysuje się nowy dzień. Natchnienie bożych dzieci miłością i radosnymi przesłaniami jest priorytetem duchowych drogowskazów. Piszcie, tańczcie, malujcie dzień waszego zwycięstwa w tańcu z ciemnymi sferami, w którym to stajecie się jednością i pełnią z otaczającym was światem pełnym miłości długowiecznej, poprzez wszystkie eony czasu i przestrzeni.

             Natchniony jesteś przez światło, które rodzi się w Twoim sercu, nie przestawaj. Dróg jest wiele, a na nich różne są owoce w zależności od rozwiązań. Natychmiastowe połączenie ze źródłem jest możliwe poprzez przewodników duchowych. Wystarczy o to poprosić w trakcie codziennych zajęć, lekko poprzez serce, silnik waszego pojazdu ziemskiego, którego centrum jest w kosmosie waszego wnętrza.

              Nadejdzie moment, w którym każdy człowiek na ziemi będzie dysponował zrozumieniem tajemnej alchemii czasu i przestrzeni. Będzie to dzień świtu nowych narodzin wszechświata, dzień świtu słońca na ziemi. Zejdą ze słońca ludzie niosący światło do każdego z domostw, rozdają oni mądrość i złote promienie miłości, są jak drogowskaz za którym podążajcie, albowiem czyste to duchy i kanały przecudne. Ludzie słońca, ze słońca zrodzeni, słońcem wypełnieni w sercu gorącą miłość i współodczuwanie posiadają. Oni to są albowiem przykładem nowej ery dla ludzi, którzy się budzą i rodzą na nowo. Dotychczasowe rozumienie światła było niewystarczające,  oni nauczą czym światło jest na prawdę, albowiem jest ono istnieniem, poprzez wymiary, portale czasu i przestrzeni do krain.

            Wszystko co się wydarza na co dzień i w najbliższych wersjach czasu, prowadzi do finału w złotych szkatułach zapisanej księgi czasu, dla ludzi, Gai ziemi i kosmosu. Wy decydujecie, ale już zdecydowane zostało. Wy jesteście nośnikami decyzji, jej wypełnieniem i prowadzeniem w planie materii na ziemi, w tej rzeczywistości. Wersji jest wiele, ale Wy tworzycie złotą – natychmiastowym podniesieniem gatunku do milionów gwiezdnych epok. Do światła, które jest we wszystkim i w każdym z Was. Jesteście światłem i do niego powrócicie, ono powróci do Was jak za dawnych czasów. We wszystkich epokach już się to odbywało, w innych światach, wersjach, rzeczywistościach. Powrót światła jest nieuchronny.  

               Ponowne narodziny do życia w świetle wydarzają się  w każdym z Waszych oddechów, w każdej chwili, poprzez przeskoki pomiędzy wymiarami, wersjami, rzeczywistościami odbywającymi się przy podejmowaniu każdej decyzji. Każdy moment jest podjęciem decyzji, niech będą one ze światła i serca, miłości, albowiem w każdym momencie przetransformowywujecie się w światło i każdy moment przybliża Was do światła, do świetlanej wersji rzeczywistości. W każdej chwili podejmujecie decyzje o zmianie, przesunięciu, podniesieniu, przeskoku pomiędzy wielkowkantowymi rzeczywistościami i wersjami wydarzeń. Wybierajcie ścieżki i drogi serca, natchnione miłością i pasją, dzięki temu pozostajecie cały czas w najłagodniejszej dla Was wersji Waszej wędrówki poprzez tą piękną planetę nieograniczonej woli, możliwości stwarzania, kreacji i pasji.

Natychmiastowy skok rozpocznie się niestandardowym przeskokiem
poprzez świadomość świtała do iluzji materii.

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *