4 Stycznia 2014

          Nadchodzące dni przynoszą błogostan długowieczności zamarzłej w poszlakach doświadczeń gwiezdnych wojowników. Każdy z nich uformowany na swój własny indywidualny kształt, przebudzi się w odpowiedniej chwili, by żyć i natchniony światłem miłości, rodzić nową ideę natchnioną przez miłość odwieczną zapisaną w kryształach.    

                Nadejdzie dzień, w którym objawi się proroctwo ludów pradawnych, wyczekiwane chwile są o krok od objawienia światu ludzkiemu ich możliwości. Rodzące się inspiracje doprowadzą do rozbrzmienia harmonii dźwięków wszechświata, który rodzi się na nowo po upadku „Jerozolimy”. Dotychczasowe starania posłańców światła  natchnione były prowadzeniem niebiańskim. Rośnie nowe pokolenie gwiazd drogowskazów, które zeszły na ziemie pod postacią srebrnych krążków. Kręgi długowieczności dopełniają się zmartwychwstaniem nowego początku.  

                 Niech rok nadchodzący niesie światło w ludziach i sercach, aby rosły one potężne i mądre. Nigdy nie wątp w dotychczasowe osiągnięcia światła. Jesteś natchniony duchem jak natchniony jest duch Tobą. Jedność w duchu i materii jest jednym źródłem istnienia. Istnieje przekaz o planecie pełnej fioletu. Stamtąd pochodzimy i tam się narodziłeś.    

                    Jeszcze sobie nie uświadamiacie jak wiele od Was zależy, w planetarnych rozgrywkach międzygwiezdnych. To co się rodzi przetrwa całe milenia i eony, epoki. Rodzące się, budzące się do życia drzewo, budzi się na nowo. Kryształ górski, na granicach świata osadzony dogorywa w milczeniu. Nadejdzie moment prawdy dla wiekopomnych wydarzeń. Zachodzi kanalizowanie przepływu informacji, aby płynęła miłość i zjednoczenie, w sposób zrozumiały dla każdego człowieka na ziemi.    

Jesteśmy światłem.
Dotychczasowe zrozumienie światła jest niewystarczające.

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *