5 Marca 2014

        Dotychczasowe działania są kompletne do momentu nastąpienia przebudzenia ostatecznego. Natchnienie, które pojawia się wraz z wyciszeniem umysłu i serca przebudzeniem do miłości, świeci jasno i pięknie, pozwalając innym przemawiać poprzez swoje wibracje, używając do celów miłością napisanych.

                  Jesteśmy tu z Wami by wspierać i prowadzić. Natężenie przepływu zostaje przepełnione matczyną miłością ziemi, która jest tutaj i żyje na planie gwiezdnym. Dotarcie do nowych informacji zablokowanych w Waszym kodzie genetycznym wymaga czasu i przestrzeni w sercu spędzonych, na medytacji i modlitwie do stwórcy najwyższego, przepełnionego wdzięcznością za pojawiające się przebłyski światła w Waszych czynach i sercach. Nadchodzi dzień przemiany i błogosławieństwa natchnionych duchem istot ludzkich, rozsianych po galaktykach stworzeń życia.    

            Miłość to źródło. Jedność to istnienie, przejaw wibracji, drgającej miłości. Jednością jesteście  we wszystkim i ze wszystkimi, wespół zrodzeni i stworzeni z miłości. To stan Wasz boski i naturalny, spełniający się w przejawieniu Was wszystkich  do podniesionych wibracji złotego czasu.  

Ziemia Was wzywa bracia i siostry.
    Ziemia Was wzywa bracia i siostry.    

               Ziemia Was wzywa bracia i siostry, rozsiani po jej brzuchu, po różnych jej częściach.  Wezwanie dzwonem bije we wszechświecie, dźwięcząc w Waszych sercach miłością, pasją i natchnieniem. Uczuciem które sprawia, że Wasza ścieżka życiowa zaczyna rozbłyskiwać gwiazdą możliwości. Ziemia Was wzywa, aby działać, budzić i razem z nią świętować i kochać życie, które się przejawia w każdej chwili i momencie istnienia, w jedności ze wszystkim  co stworzone zostało. Radujcie się współpracą ze światłem i z ludźmi, którzy się pojawiają w waszych rzeczywistościach, albowiem wszyscy dążycie do jedności i przebudzenia na kształt zapisany w czystym przekazie z serca boga,  stworzenia i istnienia.

                 Jest to stan nadmiaru miłości spływającego z Was na inne istnienia.  Nadmiaru miłości, o początku w złotym miejscu waszego serca, w złotej szkatule każdego z waszych serc, w których się rodzi nadmiar miłości. Gdy jest jej nadmiar, ona wypływa i przeradza się w złoty wodospad  obmywający każdą cząstkę istnienia. Z nadmiaru miłości rodzi się pasja i moc istnienia. Istnienie jest nadmiarem i wspaniałością, bez ograniczeń. Wszystko może być przejawione w wielkiej formie, w ogromnym kształcie, wzniosłej idei i złotej poświacie. Nadmiarem jest miłość przepływająca pomiędzy blaskiem złotych serc, nieskończenie.    

Kwiaty rosną w imię boga. Słońce świeci w imię gwiazd.
Piękna przyszłość czeka was, natchniona sercem gwiazd.

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *