5 Marca 2014 II

                    Istnieje świat, w którym życie jest wieczne. Wolne od ograniczeń, przejawione w pełni, z miłością. Miłość jest tam naturalna, płynie w każdym z oddechów, rodzi nowe kształty i natchnienia. Światło jest domem dla istnienia, które w tańcu przejawia swój byt, poprzez drganie gwiazd i lśnień. Jeden oddech, puls wszechświata, serca boga. W jego rytmie żyje, istnieje wszystko. Jego mapy i mądrości nosicie w swoich sercach, zapisane są w waszych strukturach.

                   Blask bije z tych galaktyk i napawa zachwytem ponad wyobrażenia i oczekiwania. To nowa wizja, już przejawiona, istniejąca i krystalizująca swoje struktury, zmierzająca po eonach czasu na ziemię w dół, do gęstości obecnej, poprzez sny i natchnienie. Dotyka myśli i wyobrażeń, aby zagnieżdżać się w nich i rodzić nowy świat, wieczny, istniejący w wolności przejawienia siebie. W nieoddzieleniu i w oddechu wspólnym z rytmem stworzenia. Ta wizja jest. Jak wszystko trwa, istnieje, dotyka Was.

           Istnieją światy, które przejawiają się w dotyku i w słowach są przejawione. Całe przestrzenie w jednym momencie, zawarte w całość, jedność, nie oddzielone. Wypełnione i puste jednocześnie, w nieoddzieleniu, w jedności z biegunami przeciwnymi. Płyną w nich warianty możliwości  na wzór chmur na nieboskłonie, zmieniając się i wirując, w zależności od natchnienia. Mnogość wersji, a każda możliwa do przejawiania, bo już przejawiona, istnieje i istniała bez przeszłości i przyszłości, w jednym oddechu, w jego rytmie.    

             Jest taki czas na liniach czasu, gdzie splatają się konstelacje możliwości. Istnienie przepływa przez sam środek, zawierając go w sobie i przepuszczając go przez siebie, pozwalając doświadczyć, w jedności. Jest taki czas, w którym dopełnia się wszystko, w każdym z istnień przejawionych. Stając się. Jest taki czas, gdzie miłość jest wieczna i życie tylko w niej się przejawia. Natchnione promieniem boskiej miłości dopełniającej kres życia we wszystkich istniejących galaktykach, stworzonych przez samo serca boga jedynego, w miłości.    

                   Uruchomione są świetliste portale pomiędzy wymiarami, przez które spływają istnienia na ziemie, wspierające was wszystkich  na drodze waszego rozwoju i przejawiania się do pełni w świecie Waszym.   Natchnieni jesteście miłością do siebie na wzajem, z której rodzicie się na nowo. Poprzez transformację, stajecie się dalszym ogniwem miłości zapieczętowanej w waszych sercach. Otwierają się bramy do postrzegania świata nieskończonego, poprzez żadne bariery  i granice nieograniczonego. Potrzeba jest, abyście nieśli cały czas uczucie jedności i połączenia ze wszystkim, źródłem, stwórcą, sobą na wzajem, w codziennym wymiarze Waszych myśli, zachowań i działań,  które wzrastają w szybkości przejawiania  i materializacji siły waszych myśli i praktyk.
* (…)niezrozumiały fragment * w którym możecie odnajdywać siebie samych na nowo, by później rozpływać się w jedności, znowu razem w całości. Poprzez pustkę do pełni jak w złotych szkatułach zapisano.  Amen.  

              Zrodziliśmy się z gwiazdy złotej umieszczonej w sercu stwórcy. Jak każdy z Was, jesteśmy w sercu zrodzeni i przez serce prowadzeni. Nadszedł czas, abyście sobie to uświadomili i w życiu codziennym przejawiali.  Na co dzień, przejawili..
.

Wersja audio powyższego wpisu:
(kliknij w obrazek, by odsłuchać)

Eonki 2

 

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *