12 Grudnia 2013

Słowo jest ciałem dla energii, materialną formą idei.
Słowo jest narzędziem serca.
Umysł jest narzędziem serca, słowa płyną poprzez umysł.
Serce wyraża się poprzez język umysłu w rzeczywistości fizycznej.
Natchnienie jest głosem serca, uczucie inspiracji, to zew prawdy, głos ducha.
Z serca wypływają nici życia, łączące wszechświat w Jedność.
Gdy nici są złote (czyste) jest możliwa swobodna transmisja (emisja) wibracji miłości.
Natchnienie pochodzi ze źródła.

Matka ziemia ma serce w głębi swojego ciała.  

           Jestem (śmy) światłem i z niego pochodzę. Ze światła jest wszystko. We wszystkim jest światło. Dotychczasowe rozumienie światła jest niewystarczające. Emisja wzrasta, a wraz z nią wibracje i natężenie światła. Zmieniają się kolory życia. Natchnienie wzrasta, gdy jest więcej świadomości w sercu. W Miłości i Świetle. Natychmiastowe przebudzenie Ziemi, ludzkości się dokonało w przestrzeni Ducha. Na planie astralnym wszystko zostało zaplanowane i zapieczętowane. Dotychczasowy czas i przestrzeń, schemat funkcjonowania ludzi, istnienia na Ziemi został usunięty. Myśl płynie wolniej niż uczucia.

          Przez natchnione serce pisze duch Ziemi Gaji. Gaja rośnie, puchnie rozkołysana w soku życia. Natchniona drganiem gwiazd, pęka w swojej obfitości dla ludzi. Potrzebni są świadomi odbiorcy, przekaźniki jej skarbów.  Informacje zawarte w polu ziemi zlewane są z energetyką człowieka,  potrzebna jest większa otwartość i zrozumienie. Dlatego rosną macierze. Zasiane są w nich ziarna które pęcznieją, są jak białe światła, które się rozszerzają, oddziałując na kolejnych przebudzających się. Transmiterzy, przekaźniki. Matryca Ziemi podłączona do ich głowy, poprzez kanał. Spływają informacje dotyczące życia i serca, Ziemi. Oni muszą podłączać kolejnych, do mądrości i światła, żeby zachować równowagę w przepływie. Gaja oddaje informacje, nadmiar, przekazuje dalej swoje światło poprzez przekaźniki i kanały, dalej jest wypychana informacja i miłość, aby podnieść ludzkość do nowej rzeczywistości.    

          Wibracje zostaną ustanowione na najwyższym szczeblu, aby zadrżał system przekonań i wiary. Niech rozpadną się niefunkcjonalne systemy, aby Macierz mogła zakwitnąć i rozprzestrzenić się jako świetlana rodzina. Gdy dorosną pąki i rozkwitną milionem barw, zaświeci słońce dla Gaji, która oddycha słońcem. Rozgwieżdżone niebo patrzy z zainteresowaniem, ciekawe losów i wydarzeń tego fragmentu całości rzeczywistości. W nim (fragmencie – ziemi ) zawarty jest klucz do tego wszechświata.  

Wraz z obudzeniem matki podnoszą się dzieci i ponownie narodzeni ojcowie.

Wróć

Najnowsze komentarze

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *