Medytacja Uzdrowienia, Oczyszczenia Tarczycy

 Zapraszam Was do przesłuchania najnowszego nagrania Wirtualnej Biblioteki Medytacji! 🙂

Jest to medytacyjne wspierające uzdrowienie i oczyszczenie tarczycy. Medytacja dla każdego, kto odczuwa dyskomfort, stan chorobowy w tej części ciała, bądź chciałby profilaktycznie wzmocnić swoją tarczycę i usprawnić przepływ energii w tym miejscu swojego ciała, a przez co przyczynić się do ogólnej poprawy zdrowia i witalności całego organizmu.

W tym prowadzeniu medytacyjnym świadomość słuchającego zostanie przeniesiona do przestrzeni jego tarczycy i doświadczy uzdrawiającego, energetycznego procesu jej oczyszczenia. Do ćwiczenia dodane są również wspierające cały proces afirmacje. Można stosować tą medytację, regularnie, np wieczorem przed snem, kiedy tylko pojawi się uczucie, że potrzebuje tego nasze ciało.

Ukierunkowana świadomość człowieka, połączona z energetyczną przestrzenią jego serca, może dzięki medytacji wyciszyć i uzdrowić każdą chorobę w ciele człowieka, uwalniając również ich emocjonalne, energetyczne przyczyny, czego sam doświadczyłem na własnym ciele, oraz obserwowałem u wielu osób. Jest to naturalna zdolność naszych ciał, do której każdy człowiek ma swobodny dostęp. Wystarczy odrobina praktyki, by pozwolić swojemu ciału, przypomnieć sobie o jego naturalnych zdolnościach samoregenracji i poprzez praktykę rozwijać je. Nie jestem jednak zwolennikiem odwracania się od medycyny akademickiej, a raczej współdziałania i łączenia technik alternatywnych, naturalnych razem z wiedzą i doświadczeniem lekarzy, dlatego, moje nagrania, będące narzędziami wspierającymi proces uzdrawiania, nie powinny być traktowane, jako zastępstwo konsultacji z lekarzem.

Uzdrowienie Tarczycy

(kliknij w obrazek, by przejść do nagrania)

.

Zachęcam również do kliknięcia w poniższe linki i zajrzenia na:

* Zakładkę BIBLIOTEKA MEDYTACJI – w której znajdziecie wszystkie moje nagrania 🙂
* Kanał Youtube, na którym będą się teraz regularnie pojawiać dziesiątki ciekawych prowadzeń medytacyjnych :
* Playliste ze wszystkimi moimi nowymi medytacjami
* Playlistę z nagraniami przesłań od Eonów Istnienia
* Playliste z muzyką relaksacyjną do medytacji
* Playlistę z nagraniami medytacji Plejadian
* Facebooka

Najnowsze komentarze

Jeden komentarz

  1. Damian
    Kwiecień 17, 2018
    Reply

    Muszę przyznać że zaciekawił mnie kanał ostatnio trochę medytowałem dziękuje panu serdecznie za stworzenie wirtualnej biblioteki medytacyjnej. Pan pomógł mi uwolnić się od smutku tęsknoty i bólu wewnęcznego.
    🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *