Teksty

 

Od opiekunów duchowych:

.

Witaj kochany człowieku. Jak cudownie że jesteś!  

        To wprost zachwycające móc patrzeć sobie z góry na Ciebie, na linie Twojego życia, przeplatające się chwile codziennych przeżyć, uczuć, zwątpień i radości.  Jak cudownie że jesteś, właśnie tym kim jesteś, właśnie taki jaki jesteś, po prostu.Tak bardzo chciałbym Cie przytulić, ogrzać swoim sercem.

Ach porwać Cie w ramiona i krzyczeć głośno z radości:
„TAK! JESTEŚ! JESTEŚ CUDOWNY! PIĘKNY! DOSKONAŁY!”
Tak po prostu.. naturalnie..
Jesteś Cudem Życia przejawiającego się poprzez Twoje Kochające Serce!

              Kochany, weź proszę kilka głębokich oddechów, zamknij swoje piękne oczy i rozluźnij się. Na ten jeden moment zapomnij o wszystkim co Cie otacza i po prostu poczuj rytm swojego oddechu, poczuj jak bije Twoje ciepłe serce, usłysz jak powietrze tańczy w Twoich płucach i rozluźnij się jeszcze bardziej. Pozwól sobie po prostu być.. Blaskiem Swojego Istnienia. Jak cudownie jest patrzeć na Ciebie gdy jesteś w tym stanie, kiedy czujesz ciepło swojego serca, a każdy Twój oddech jest harmonijny i spokojny, łączy Cie z rytmem Kosmosu, z Miłością Wszechświata. Uwielbiam czuć te piękne, świetliste płomyki tańczące w przestrzeni Twojego serca, są takie miłe, łagodne i kojące, są piękne. Ty jesteś piękny. Najdroższy,  Najdroższa, Najmilsza, Najpiękniejszy… Tak bardzo Cie kocham i Jestem tuż obok,  tulę Cie ciepło swoim kochającym ramieniem.  

         Możliwe że już mnie nie pamiętasz, w trakcie swojego życia zapomniałeś o mnie, o nas. Porwany wirem codziennych zdarzeń pędzisz jak huragan, mkniesz co sił. Kochany, już dość. Już wystarczy Twoich zmagań i dążeń, już wystarczy, naprawdę wystarczy.
Otwórz oczy Słońce, otwórz je szeroko z całych Twoich sił  i chłoń najmilszy, chłoń świeżość i rześkość otaczającego Cie świata. Dotykaj go swoją dłonią, pieść polne kwiaty, zachwycaj się ich zapachem, tańcz jak zaczarowany i kochaj…  
Mocno Kochaj.

         Tak, już niedługo się spotkamy, jeszcze odrobinę cierpliwości  i znów sobie przypomnisz, znów będziesz nas pamiętał,  będziesz widział i czuł tak jak my. Czasem dotykamy Twoich włosów, ukradkiem po cichu,  delikatnie głaszcząc Twoją głowę gdy śnisz.

Jesteśmy.
Jesteśmy tuż przy Tobie.
Bezustannie. Wiecznie.
Wsłuchując się w każdy z Twoich oddechów.

 


 

6 komentarzy

 1. tomasz
  Listopad 26, 2016
  Reply

  Kawał dobrej roboty. Dziękuję

 2. Bogusława
  Styczeń 8, 2017
  Reply

  Dziękuję za wszystko,za prawdę całą prawdę,aby wszyscy tu dotarli.Brak mi słów,aby wyrazić wdzięczność za dostęp do tych materiałów.DZIĘKUJĘ.

 3. Marzec 17, 2017
  Reply

  Cudownie jest uzdrowić się samemu, że człowiek na taką moc! Dziękuję za wsparcie!!!

 4. Damian
  Kwiecień 17, 2018
  Reply

  Mam nadzieję że będzie Pan dalej nagrywał.
  🙂

 5. Beata
  Maj 5, 2018
  Reply

  Z ktorej medytacji jest ten tekst? Chcislsnym posluchac

 6. Jolanta
  Maj 20, 2021
  Reply

  Dziękuję taki piękny tekst już czuje się jak w Domu A co chciałbyś bym jeszcze tu zadziałała gdy tak ukradkiem glaszczesz mi włosy, co szepczesz . I ja kocham cię tak bardzo tak i Ciebie skoro to czytasz . Dziękuję że jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *