wtorek, 28/11/2023 | 10:25 CET
You are here:  / Edukacja i Nauka / Blog ogólnotematyczny

Blog ogólnotematyczny

post by related

related post

Każdy z nas lubi coś czasem przeczytać, niekoniecznie musi być to książka. Kiedyś młodzież czytała specjalnie dla nich przeznaczone czasopisma, dziś zdecydowanie częściej wybierają blogi. Istnieją bardzo różne typy blogów, z czego każdy skierowany jest praktycznie do innego typu odbiorców. Blog ogólnotematyczny to blog, w którym autor nie sprecyzował o czym konkretnie chce pisać. Tego typu blogi mają swoich zwolenników, jednak ja do nich nie należę. Lubie wchodzić na blogi, na których w pewnym sensie wiem, czego mam się spodziewać.

Dlatego też mam kilka swoich ulubionych blogów, które czytam bardzo regularnie. Każdy z nich ma określoną tematykę, dlatego wchodząc na niego wiem, jakiego typu artykułów mogę się spodziewać. Dzięki temu, jeśli chcę poczytać o jedzeniu wchodzę na jeden, natomiast jeśli w danym momencie interesują mnie na przykład kwestie finansowe odwiedzam inny. Bohaterów niektórych blogów w pewnym sensie poznałam już wirtualnie, dlatego bardzo chętnie wracam na blogi parentingowe, ponieważ jestem ciekawa, co nowego wydarzyło się u dzieci ich autorek.
Na szczęście polska blogosfera cały czas się rozwija, powstaje wiele nowych blogów, coraz częściej blogerzy tworzą artykuły o bardzo wysokiej jakości. Wiele z nich jest nawet lepszych od artykułów, które możemy znaleźć w gazetach. Dlatego uważam, że każdy bez problemu znajdzie blog, który go zainteresuje.

………
– gabloty muzealne Paraga Centrum
– serwis anten satelitarnych w legionowie
– kancelaria notarialna Wrocław Ołtaszyn
– anteny telewizyjne tanie ustawianie w rembertowie
– Krój i modelowanie odzieży lekkiej, Konstrukcja i modelowanie odzieży ciężkiej poradnik
– Meble tapicerowane, Produkcja rzemieślnicza i naprawy
– PIEKARSTWO – receptury, normy, porady i przepisy prawne
– kurs języka niemieckiego warszawa ottoschule
– 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik
– Krój i modelowanie odzieży lekkiej, Krawiectwo miarowo-usługowe