wtorek, 28/11/2023 | 10:37 CET
You are here:  / Edukacja i Nauka / Sala dostosowana do Twoich potrzeb

Sala dostosowana do Twoich potrzeb

post by related

related post

Organizując kursy lub szkolenia stajemy przed wyborem lokalizacji organizowanego przedsięwzięcia. Kryteriów jest wiele, ale najistotniejsze zazwyczaj jest wyposażenie sali. Firma trudniąca się organizacją musi zadbać aby uczestnicy szkolenia byli zadowoleni nie tylko z wartości merytorycznej kursu ale także z organizacji sex anonse.

Niewątpliwym atutem jest odpowiednia klimatyzacja pomieszczenia, należy mieć na uwadze że nie chodzi tutaj o możliwość zrobienia przeciągu w pomieszczeniu lecz schłodzenie sali w lecie do zalecanych 23-26 stopni Celsjusza. Jeśli kursanci będą się koncentrować na upale zamiast na nauce mogliby równie dobrze pozostać w domu i zaoszczędzić wydane pieniądze. Kolejnym czynnikiem na który powinniśmy zwrócić uwagę jest wyposażenie w sprzęt multimedialny. Urządzenia takie jak projektory multimedialne, tablice interaktywne, laptopy dla uczestników (w przypadku szkoleń BYOL – Bring Your Own Laptop) mogą znacznie uatrakcyjnić przygotowane prezentacje zamieniając szkolenie z nudnego wykładu w nowoczesne, interaktywne doświadczenie.

Nie bez znaczenie pozostaje lokalizacja samego budynku w którym znajduje się sala szkoleniowa. Katowice jako „stolica” Górnego Śląska posłuży jako przykład. Dowodem dobrej organizacji byłaby sala położona w pobliżu dworca PKP lub autobusowego. W przypadku kursu organizowanego na większą skalę, dla osób spoza miasta transport publiczny jest najkorzystniejszy sposobem na dotarcie na miejsce. W przypadku sali położonej w większej odległości od centrum przesiadkowego dotarcie na miejsce mogłoby sprawić wielu osobom problemy.